Am stat o noapte la hotel. Primire prietenoasă, camere super curate și bine întreținute, cu o chicinetă mică (cuptor cu microunde, frigider, aparat de cafea, inclusiv capsule).
Camere curate, de dimensiuni confortabile.
Baia este spațioasă și foarte curată; din păcate, dușul nu are ușă, așa că podeaua se udă mereu.
Hotelul este bine amplasat la marginea centrului orașului. Atât centrul orașului, cât și Siemens sunt ușor accesibile.