Hotel frumos. Personal foarte prietenos, totul este curat și bine întreținut. Cererile speciale au fost satisfăcute fără probleme.
Serviciul a fost remarcabil, cu o primire călduroasă, o cameră cu adevărat grozavă/ Mențiune specială pentru un mic dejun cu adevărat grozav cu crearea unei omlete delicioase.
Super curat și modern și, mai presus de toate, familia și tot personalul sunt foarte amabili și de ajutor! Foarte recomandat!
Am stat acolo cinci zile de Revelion. Hotelul a fost foarte frumos, exact așa cum ți-ai imagina un hotel bavarez. Locația este ok, deși de obicei trebuie să conduci pentru a ajunge la Lacul Tegernsee.
Am stat la acest hotel de pe malul lacului Tegernsee timp de trei zile și am avut o ședere minunată. Am fost primiți cu căldură și prietenie la sosire.
Atmosfera confortabilă este minunată.
Interiorul este foarte frumos.
Domnul Schröder și echipa sa sunt foarte atenți și serviabili.
Am fi preferat să nu părăsim camera, era atât de confortabilă.