Căutam cazare pentru o scurtă drumeție și am găsit spontan acest hotel pe Booking. Com.
Doamna prietenoasă de la recepție m-a informat imediat că este disponibilă o cameră.
Așadar, am stat acolo două zile și o noapte.
Am fost foarte surprins de cât de bine echipat era deja hotelul.
Personalul a fost, de asemenea, prietenos.
Baia era foarte frumoasă, curată și modernă.
Ar fi putut fi o vacanță wellness atât de frumoasă dacă nu ar fi fost saltelele tari. Personal, le-am găsit foarte incomode și am avut dureri de spate. Vă rog să înlocuiți saltelele.