Hotelul mi-a fost cazare timp de 19 zile, cât timp am însoțit-o pe soția mea la recuperarea ei la Clinica Schön, care se află chiar alături.
O căsuță de la țară confortabilă, modernă și decorată cu dragoste. Proprietarii sunt amabili și foarte prietenoși! Micul dejun este excelent și nu lasă nimic de dorit.
O casă mică, foarte frumoasă, la țară.
Foarte bine amplasată, cu multe atracții ușor accesibile pe jos, cu autobuzul sau cu mașina.