Am petrecut Revelionul cu familia Thiem. A fost a doua noastră vizită la hanul lor de la țară și a fost, ca întotdeauna, excelent.
Acesta a fost al șaselea nostru sejur cu familia Thiem și, ca întotdeauna, a fost o experiență foarte caldă și primitoare. Camerele sunt minunate și întotdeauna impecabil curate.
Camerele sunt frumos și practic mobilate. Este un cadru liniștit și un bun punct de plecare pentru excursii în Elveția Franconiană și la Bayreuth.
Excepțional, totul de nota 10. Micul dejun pentru toate gusturile și preferințele.
Camerele au paturi imense, saltele extrem de confortabile, pernele asigura un somn perfect.