De excepție recomand camere atmosferă restaurant, mâncare tot la superlativ, au și piscină, spa, jacuzzi, înainte de Passau nu cu mult te abați de la drum, exemplu 1 porție de sparanghel crema,
Mancarea a fost foarte buna iar personalul foarte amabil si de ajutor. Il recomand cu caldura.
Mâncare foarte bună, de asemenea, raport calitate-preț bun.
Servicii excelente, autentice și prietenoase.
Am avut o mică sărbătoare în familie acolo și am fost foarte mulțumiți.
Raport calitate/preț excelent, mâncare foarte bună, porții mari, serviciu prietenos. Foarte recomandat!