Acest hotel este cu adevărat fantastic. Camera a fost mare și foarte frumoasă, iar zonele publice au fost grozave. Zona de spa a fost încântătoare, cu fructe, ceai și apă.
Situat într-o zonă liniștită, la marginea pădurii.
Am stat 3 nopți și totul a fost perfect. Zona de spa a fost mare, dar uneori foarte aglomerată.
Am fost amabili din partea întregului personal.
Absolut fantastic — am avut un sejur minunat în acest hotel minunat. Valentina și personalul sunt remarcabili. Au făcut tot posibilul pentru a se asigura că vizita mea a fost impecabilă.