Mâncare extrem de bună și porții foarte mari.
Personalul este de nota 10, foarte amabil și drăguț. Localul este foarte frumos și extrem de curat.
Ne întoarcem de fiecare data cu mare drag.
O gazda primitoare cu o servire impecabila! Mergem mereu aici când ajungem in zona și de fiecare data cu plăcere!