Camere foarte mici si fara lift.
În cameră erau doar două prize electrice, dintre care una era plasată în mod incomod deasupra patului.
Este puțin îndepărtată, dar stația de autobuz este la câțiva pași. Din păcate, tariful camerei este la fel de mare ca și hotelurile din centrul orașului.
Eram în trecere și aveam nevoie de o cameră pentru o noapte. Camerele sunt functionale si foarte curate. Parcarea este gratuită pentru oaspeții hotelului, ceea ce este destul de rar în zilele noastre.