O simbioză magistrală între estetica alpină și rafinamentul culinar.
Hotelul este situat într-o locație liniștită și oferă priveliști fantastice la munte. Într-o zi senină, puteți vedea chiar și Zugspitze. Am stat patru nopți într-un studio mare.
Am stat acolo în noiembrie 2024 și am fost mulțumiți. Personalul a fost amabil, iar locația hotelului este excelentă.
Am ajuns cu un autocar turistic de 14 metri și chiar au mutat o mașină (aparținând doamnei de la recepție) pentru a ne găzdui. Parcarea în parcare a fost posibilă doar cu spatele.
Am stat trei nopti la hotel in familie (bunici cu nepoate). Hotelul a fost perfect pentru acest tip de sejur. Camera era impecabila, curata si spatioasa pentru patru persoane.
Camera era foarte curata. Are un farmec rustic. Am fost plăcut surprins de cât de ușor a funcționat procesul de check-in cu cheia electronică.