Un hotel cu adevărat minunat. Proprietarul ne-a primit cu mare căldură. Camere frumoase și spațioase, cu mobilier modern. Există și o piscină. Ești întâmpinat cu o etichetă cu numele la micul dejun.
O gazdă super prietenoasă. În fiecare dimineață am primit un mic dejun minunat, personalizat, cu produse regionale, iar solicitările noastre au fost, de asemenea, satisfăcute. Recomand cu căldură.
Hotel minunat! Ne oprim mereu aici pe drumul de întoarcere din Croația în Țările de Jos. Un hotel frumos într-un cadru și mai frumos. Proprietari foarte amabili. Micul dejun este cu adevărat uimitor!