O cină delicioasă de Anul Nou cu un grup numeros. Servire excelentă, personal atent și creații culinare spontane. Pur și simplu superbă.
Am fost aici doar la cină.
Deoarece toate restaurantele din oraș erau închise în ziua sosirii noastre (marți), ne-am încercat norocul aici la Adler.
Un hotel foarte frumos cu mancare delicioasa si mic dejun. Multă alegere. Vă mulțumesc foarte mult pentru ospitalitatea dumneavoastră amabilă. Ne-ar plăcea să revenim 👍😁