Alegerea acestui hotel a fost o decizie grozavă. Camere mari și un mic dejun copios. Au avut chiar și tușa atentă de a pune un steag spaniol în zona de recepție.
Intrarea arată ca un han perfect obișnuit, dar odată ce pășești înăuntru, se desfășoară o zonă spațioasă care evocă imaginea unei oaze în deșert.
Acest hotel este situat convenabil, la mică distanță de mers pe jos de principalele obiective turistice și istorice. Personalul a fost prietenos și amabil, micul dejun a fost delicios.
Ne-am cazat la acest hotel în perioada 24-25 septembrie ca parte a unui grup. Ne-a plăcut. Hotelul este la 2 km de toate atracțiile principale.
Hotel excelent, amplasat convenabil, nu departe de centrul orașului. Tânărul manager a fost foarte profesionist și prietenos, ceea ce a făcut experiența și mai plăcută.
Hotel excelent cu camere frumoase și mic dejun foarte gustos! Recomand cu incredere hotelul Prestige Terrace. Plănuiesc să revin și să stau din nou aici!