循跡文旅 Tracöver
Recenzii despre 循跡文旅 Tracöver
Hoteluri cele mai apropiate
Politicile 循跡文旅 Tracöver
-
Check-In:
De la 15:00 la 22:00
-
Check-Out:
De la 08:00 la 11:00
循跡文旅 Tracöver pe hartă
Întrebări frecvente
Ce atracții populare sunt situate în apropiere de 循跡文旅 Tracöver?
Cele mai apropiate atracții de 循跡文旅 Tracöver: Dapeng Bay National Scenic Area (5 km), Penbay International Circuit (5 km), Dapingding Tropical Botanical Garden (10 km), Kaohsiung Park (14 km), Kaohsiung Astronomical Education Museum (14 km), Jing Yuan Leisure Farm (15 km), Hongmaogang Cultural Park (15 km)
Care sunt orele de check-in și check-out?
Check-in-ul la 循跡文旅 Tracöver este disponibil la De la 15:00 la 22:00, check-out-ul la De la 08:00 la 11:00.
Cum se ajunge la 循跡文旅 Tracöver?
循跡文旅 Tracöver este situat la 14 km de Kaohsiung International Airport.
Căutați și comparați hoteluri din întreaga lume
Atracții din apropiere 循跡文旅 Tracöver
Siaogang Station 13 km
Kaohsiung Park 14 km
Jing Yuan Leisure Farm 15 km
Caoya Station 16 km
Daliao Station 16 km
Meinong East Gate Tower 17 km





















