TS Residence

Hotel 4.7 km până la mare
Fotografiile și descrierile sunt furnizate de o terță parte, pot conține erori sau inexactități și nu sunt verificate de serviciu.
Evaluarea medie a oaspeților : 9.5/10 Excepțional
Recenzii 63
Mic dejun Parcare Piscină

Disponibilitate

Rezervare online:

Camere disponibile

Superior cameră

Superior cameră TS Residence Superior cameră TS Residence Superior cameră TS Residence

lock Seif bathroom Baie privată tv Televizor hearing Izolare fonică

Wi-Fi gratuit

blinds Jaluzele opace coffee Cafea desk Birou kitchen Frigider airwave Uscător de păr heat_pump Încălzire Adecvat pentru oaspeți care suferă de alergii iron Fier și masă de călcat microwave_gen Cuptor cu microunde Listă perne emoji_food_beverage Ceai emoji_food_beverage Ceainic sau mașină de cafea self_care Articole de toaletă dry_cleaning Prosoape checkroom Șifonier water_bottle Apă îmbuteliată

Superior dublă cameră cu vedere la piscină

Superior dublă cameră cu vedere la piscină TS Residence Superior dublă cameră cu vedere la piscină TS Residence Superior dublă cameră cu vedere la piscină TS Residence

lock Seif bathroom Baie privată tv Televizor hearing Izolare fonică

Wi-Fi gratuit

Paturi: pat dublu

blinds Jaluzele opace coffee Cafea desk Birou kitchen Frigider airwave Uscător de păr heat_pump Încălzire Adecvat pentru oaspeți care suferă de alergii iron Fier și masă de călcat cooking Bucătărie microwave_gen Cuptor cu microunde Listă perne emoji_food_beverage Ceai emoji_food_beverage Ceainic sau mașină de cafea self_care Articole de toaletă dry_cleaning Prosoape checkroom Șifonier water_bottle Apă îmbuteliată

Suite

Suite TS Residence Suite TS Residence Suite TS Residence

lock Seif bathroom Baie privată tv Televizor

airwave Uscător de păr Oglindă phone_in_talk Telefon self_care Articole de toaletă dry_cleaning Prosoape

8 km Gallipoli Train Station

Tarife pe noapte de la 522.88 lei

Adresă: Via Regina Margherita, 49/51, Sannicola, 73017

Număr de camere: 5

Selectați

TS Residence în întrebări și răspunsuri

Informațiile sunt furnizate pe baza recenziilor și pot conține inexactități.

Unde este situat TS Residence și ce se află în apropiere?

Obiectul este situat într-o locație liniștită, în centrul unui mic oraș, Saninova. Toate serviciile necesare, cum ar fi supermarketuri, baruri, restaurante, pizzerii și bănci, sunt la o distanță de mers (aproximativ 200 de metri). Se poate ajunge la centrul orașului Gallipoli în aproximativ 12-15 minute cu mașina, iar plajele frumoase din Salento, la care se poate ajunge în 5-25 de minute, se află și în apropiere.

Recenzii despre TS Residence

Ilaria F.

10/10
ItalianoRomână

Am stat la TS Residence și a fost o experiență pur și simplu minunată. Proprietatea este frumoasă, cu atenție la fiecare detaliu, elegantă, dar primitoare. Poți simți imediat grija și dragostea cu care a fost proiectată.
Camerele sunt impecabil de curate, rafinate și dotate cu tot confortul. Ne-am simțit răsfățați din primul până în ultimul moment.
O laudă specială o merită Chiara, o gazdă extraordinară: prezentă, atentă, de ajutor și mereu zâmbitoare. Ne-a făcut să ne simțim cu adevărat ca niște oaspeți speciali, acomodându-ne în orice fel și anticipând fiecare nevoie a noastră cu o bunătate rară. Datorită unor oameni ca ea, un sejur devine o amintire prețioasă.
Cu siguranță vom reveni și îl vom recomanda oricui dorește să experimenteze relaxarea și frumusețea autentică. Mulțumim foarte mult! 💫

Noemi R.

10/10
ItalianoRomână

O dimineață foarte plăcută
Proprietatea este superbă! Curățenie excelentă, servicii excelente.
Parcarea este în spatele proprietății, cu opțiunea de a lăsa mașina în fața porții de intrare, pe un drum destul de lat.
Dna Chiara a fost foarte amabilă și de ajutor; la sosire, au fost chiar și două pasticciotti și o gustare de bun venit.
O recomand! 🔝

Sabine D.

10/10
DeutschRomână

Un complex foarte frumos si bine intretinut. Amplasat liniștit, totul este nou, modern și de înaltă calitate. Apartamentul Magnolia are mașină de spălat vase și mașină de spălat. Fiecare cameră are baie proprie.
Sannicola este un orășel drăguț. Un supermarket și restaurante sunt la câțiva pași. Nu este foarte turistic și totuși destul de autentic. Gallipoli este la 15 minute de mers cu mașina.

Hoteluri cele mai apropiate

Loading ...

Politicile TS Residence

  • Check-In:

    15:00

  • Check-Out:

    10:00

  • Plăți cu cardul de credit acceptate:

    Visa, Mastercard, American Express, Cash

  • Găsești informații despre tipul de masă inclus în preț în detaliile referitoare la tarif.

    Poți beneficia de transfer de la și spre aeroport. Tarif: 160 € dus-întors.

TS Residence pe hartă

Căutați și comparați hoteluri din întreaga lume

Aeroporturi cele mai apropiate