HApalmach 35

Apartament 330 m până în centrul orașului
Fotografiile și descrierile sunt furnizate de o terță parte, pot conține erori sau inexactități și nu sunt verificate de serviciu.
Evaluarea medie a oaspeților :
Recenzii →

Disponibilitate

Rezervare online:

Camere disponibile

bathroom Baie privată

heat_pump Încălzire cooking Bucătărie emoji_food_beverage Ceai dry_cleaning Prosoape

bathroom Baie privată

heat_pump Încălzire cooking Bucătărie microwave_gen Cuptor cu microunde emoji_food_beverage Ceai dry_cleaning Prosoape local_laundry_service Mașină de spălat rufe

Adresă: HApalmach 35, Safed, 1322128

Număr de camere: 2

Selectați

Recenzii despre HApalmach 35

Hoteluri cele mai apropiate

The Spirit Of Tzfat Villa Vilă

Hapalmach, Safed, 1322107, Israel, Safed, 1322107

9.8/10 Excepțional
11 recenzie

Mol Hahr Hotel

Jerusalem Street 73, Safed, 13224, Israel, Safed, 13224

7.8/10 Bun
14 recenzii
Loading ...

Politicile HApalmach 35

  • Check-In:

    14:30

  • Check-Out:

    11:00

  • Plăți cu cardul de credit acceptate:

    Visa, Mastercard, Cash

  • Găsești informații despre tipul de masă inclus în preț în detaliile referitoare la tarif.

    Tuturor cetățenilor Israelului li se percepe o taxă pe valoare adăugată de 18%. Cetățenii străini care prezintă un pașaport valabil în timpul înregistrării sunt scutiți de această taxă.

    You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

    • You may be required to pay the following charge at the property: Israel Value-Added Tax (VAT) at 18%. A VAT exemption is available to travelers who present a valid passport and tourist visa showing they are not a resident of Israel.
    We have included all charges provided to us by the property.
    • Cribs (infant beds) are available for an additional fee
    • Rollaway beds are available for an additional fee
    The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

HApalmach 35 pe hartă

Întrebări frecvente

Cât costă cazarea la apartament "HApalmach 35"?

Costul cazării la apartament HApalmach 35 depinde de numărul de oaspeți și date. Introduceți datele de călătorie pentru a vedea prețurile.

Puteți rezerva apartament HApalmach 35 pe ReadyToTrip, având disponibilitate maximă de camere duble și single, atât pentru sejururi zilnice, cât și pe termen lung.

Plata online este disponibilă cu carduri Visa, Mastercard sau American Express. Unele camere pot fi disponibile fără plată în avans.

Multe rezervări la apartament pot fi anulate fără penalizare cu câteva zile înainte de check-in, ceea ce este convenabil dacă planurile dvs. se schimbă.

Căutați și comparați hoteluri din întreaga lume

Atracții din apropiere HApalmach 35

Aeroporturi cele mai apropiate