Primele impresii sunt imediate: hotelul este mare, modern, dar totuși elegant, cu o notă de cultură locală.
Am ajuns devreme din cauza unei schimbări la zborul nostru, hotelul ne-a permis să ne lăsăm bagajele ca să putem merge să luăm prânzul și ne-au contactat când camera noastră a fost gata.
Hotelul are o atmosferă luxoasă. Camerele sunt confortabile, curate și destul de spațioase. Tot personalul este foarte prietenos.