Hideaway Amed
Recenzii despre Hideaway Amed
Hoteluri cele mai apropiate
Amed Oasis Hotel 30 m până la mare
Jalan I Ketut Natih, Tukadse, Amed, Purwakerti, 80852
Ghamed Sari Hotel 60 m până la mare
Jln I Ketut Natih, Purwakerti, 80852
The Shooting Star Homestay Hotel
Jl. I Ketut Natih, Amed, Abang, Karangasem, 80852 Amed, Indonesia, Purwakerti, 80852
Hideaway Amed pe hartă
Întrebări frecvente
Ce atracții populare sunt situate în apropiere de Hideaway Amed?
Cele mai apropiate atracții de Hideaway Amed: Amed Beach (3.8 km), Lempuyang Temple (6 km), Tulamben Beach (9 km), Tirta Gangga Water Palace (11 km), Mount Agung (16 km), Pasir Putih Beach (19 km), Balina Beach (22 km)
Cum se ajunge la Hideaway Amed?
Hideaway Amed este situat la 55 km de Selaparang Airport.
Căutați și comparați hoteluri din întreaga lume
Atracții din apropiere Hideaway Amed
Amed Beach 3.8 km
Lempuyang Temple 6 km
Tulamben Beach 9 km
Mount Agung 16 km
Pasir Putih Beach 19 km
Balina Beach 22 km
Besakih Temple 26 km
Padang Bay Beach 27 km
Padangbai Bay 27 km
Lake Batur 29 km
Goa Lawah Beach 31 km





















