Am stat două nopți cu cățelușul nostru și am fost absolut încântați.
Camera a fost frumoasă și impecabil de curată.
Salut tuturor, aceasta este familia Ciobănesc German.
Șederea noastră la voi a fost cu adevărat fantastică. Pace și liniște, niciun suflet la vedere 🙏🏻. Totul a fost perfect pentru noi.
Am fost în weekend și am fost complet mulțumiți. Traseul este bine semnalizat și descris. Drumul este, de asemenea, foarte bine asfaltat, fără gropi cu excepția ultimilor 100 de metri.