Am fost acolo ieri cu 11 persoane la prânz. Servirea a fost foarte prietenoasă, iar mâncarea a sosit aproape simultan pentru toată lumea.
Per total, ne-am simțit foarte bine îngrijiți.
O adevărată pensiune rurală cu suflet!
Am stat la hanul rural „Altes Stadttor” pentru o scurtă excursie.
Camerele sunt frumos decorate.
Serviciul și ospitalitatea au fost foarte prietenoase și atente.