Cameră superbă, liniștită, confortabilă, decorată cu gust.
Micul dejun magnific.
Bine făcut.
Loc fantastic. Oameni drăguți cu multă engleză vorbită. Micul dejun a fost super. Și Luke are un mare simț al umorului.
Am stat în camera de oaspeți pentru două persoane. Locul este liniștit și primitor, la fel ca și gazdele care ne-au întâmpinat. Mulțumim domnului pentru amabilitatea și recomandările sale.