Foarte primitor, mâncarea este bună. Camerele sunt liniștite.
Am venit cu asociația noastră „Les Balades des Grançois Heureux” pentru a vizita piețele de Crăciun. Ne-am simțit minunat, am fost primiți călduros și am avut parte de servicii extrem de amabile.
O primire foarte călduroasă din partea unei echipe prietenoase. O locație liniștită într-un sat fermecător.
Amplasat ideal pentru a vizita diversele piețe de Crăciun.