O oprire excelentă în drum spre piețele de Crăciun. Gazdele sunt discrete și amabile. Camerele sunt superbe și bine echipate.
Bun venit foarte prietenos.
O locație care merită efortul pentru bicicliști, deoarece ultima urcare scurtă este destul de abruptă. Garajul pentru biciclete este functional.
O primire foarte călduroasă, un apartament confortabil și practic, cu o vedere frumoasă asupra satului. Totul este acolo pentru o ședere plăcută.
Il recomand cu caldura.