Mancare excelenta atat dimineata cat si seara. Personal serviabil. Curat si ordonat. Cameră mare cu scaune și paturi bune.
Acest hotel este de neuitat. Personalul este de ajutor.
Când mașina ta nu mai conduce și vei rătăci două zile, fiecare hotel va fi ok. Am fost ajutați foarte bine de managerul hotelului Klaus, care ne-a ajutat cu niște prânz, rezervând bilete de tren