Hotelul are standarde foarte înalte, personalul este foarte politicos și deosebit de serviabil. Camerele sunt foarte confortabile și bine echipate, iar priveliștea spre parc este fantastică.
Hotel bun pentru conferințe. Locația nu este deosebit de aproape de metrou.
Multe facilități disponibile, cum ar fi o piscină frumoasă, un lounge, o sală de sport.
Hotel frumos, impecabil de curat și cu cel mai amabil personal pe care l-am întâlnit în timpul vizitei în China.
Am avut și câteva masaje la spa.