Ne-a plăcut enorm să stăm aici, petrecând timp cu familia de Crăciun. Ne-am simțit ca acasă. Era Crăciunul când intrai pe ușă! Atât de frumos!
Hotel grozav. Este puțin mai veche decât cele mai noi, dar este întreținută destul de bine. Personalul a fost acolo pentru mine cu orice problemă pe care am avut-o cu camera mea și este foarte prompt.
Hotel vechi fantastic. Farmec victorian, cameră spațioasă și facilități bune. Camera avea o chicinetă, care a fost foarte utilă, și o cadă imensă, precum și articole de toaletă frumoase.