Mie și pisicii mele ne-a plăcut foarte mult, recomand locul!
Hotelul este foarte bun, camerele sunt foarte confortabile, cu mini-frigider, televizor, Wi-Fi-ul este foarte bun și nu au existat încetiniri, baia este foarte spațioasă, cu apă rece, parcarea este
Mi-a plăcut foarte mult Hotelul Plaza! Totul a fost foarte organizat, curat, iar serviciile au fost incredibile. Personalul este super atent și te face să te simți ca acasă. Cu siguranță aș reveni!