Loc foarte frumos, mic dar confortabil, foarte ușor accesibil, aproape de piață, restaurante și alte afaceri. Servicii bune. Nu există parcare, dar există spațiu pentru motociclete.
Un loc excelent, îl recomand cu căldură. Doamna Patricia și fiica ei au fost incredibil de amabile. Locul a fost impecabil.
Cabană frumoasă, totul foarte curat, bine echipat, animale de companie permise, grădină frumoasă cu piscină. Vom reveni!
Am stat acum câteva săptămâni și ne-am simțit mai mult decât confortabil. Micul dejun a fost delicios, iar serviciile oferite de Santiago și de toți ceilalți au fost excelente.
Prima dată când am fost în Salta, căldura oamenilor, atenția și atmosfera familiară au făcut ca totul să fie cu adevărat minunat. A fost o plăcere să-i cunosc pe toți. Recomand cu căldură.
Am fost acum o săptămână, îl recomandăm cu căldură! Locație excelentă, iar serviciul a fost, de asemenea, grozav! Dacă aveți excursii devreme, micul dejun este, de asemenea, un plus!