Am vizitat centrul spa – facilitățile sunt excelente! Saunele au o temperatură perfect controlată, jacuzzi-ul este grozav, iar piscina este plăcută.
Dacă plănuiești o evadare de cel puțin 24 de ore la Iași, atunci îți recomand să te cazezi aici.
Am stat la Unirea Hotel & Spa din Iași și am avut o experiență foarte plăcută. Locația este excelentă, chiar în Piața Unirii, de unde ajungi ușor pe jos la principalele obiective din oraș.
Un hotel minunat, apropierea de centru și amabilitatea personalului au făcut șederea noastră plăcută. Îl recomandăm tuturor.
Un hotel amenajat cu bun gust. Camere curate și cu produse de igienă în baie. Minunat în camere. Mic dejun tip bufet suedez. Nota 10 întregului personal. Voi reveni cu mare drag!
Citisem recenzii in mare parte negative. Dar am vrut sa vad. Intr_adevar timpul și a lăsat amprenta asupra mobilierului. Se poate mai bine. Dar pt mocheta… nu suntem de vina și noi. Oaspeții?