Sarandí Lofts
Recenzii despre Sarandí Lofts
Hoteluri cele mai apropiate
Nomade Suites Hotel Hotel Montevideo rezervare, Hoteluri în Montevideo
Sarandi 291, Montevideo, 11000
FAUNA Montevideo Hotel Hoteluri și pensiuni Montevideo, Pensiuni în Montevideo rezervare
287 Sarandí, Montevideo, 11000
Hostel Babilonia Hostel Pensiuni Montevideo, Cazare hotel Montevideo
310 Sarandí Montevideo Ciudad Vieja, Montevideo, 11000
La Perez Guest & Arts Pensiune Pensiuni în Montevideo rezervare, Rezervări hoteluri Montevideo
J. Perez Castellano 1381, 11000 Montevideo, Uruguay, Montevideo, Montevideo, 11000
Penthouse 604 Hotel Hoteluri Montevideo online, Cazare hotel Montevideo
356 Sarandí 604, Montevideo, 11000
Posada al Sur Hotel Rezervări hoteluri Montevideo, Hoteluri Montevideo
Perez Castellano 1424, Montevideo, 11200
Politicile Sarandí Lofts
-
Check-In:
De la 09:00 la 19:00
-
Check-Out:
De la 08:00 la 11:30
Sarandí Lofts pe hartă
Întrebări frecvente
Ce atracții populare sunt situate în apropiere de Sarandí Lofts?
Cele mai apropiate atracții de Sarandí Lofts: Palacio Taranco (0.26 km), Maciel Hospital (0.26 km), Montevideo's old city (0.27 km), Montevideo's Port's Market (0.34 km), El Cabildo (0.63 km), Andes 1972 Museum (0.66 km), Montevideo Harbour (0.66 km)
Care sunt orele de check-in și check-out?
Check-in-ul la Sarandí Lofts este disponibil la De la 09:00 la 19:00, check-out-ul la De la 08:00 la 11:30.
Cum se ajunge la Sarandí Lofts?
Sarandí Lofts este situat la 19 km de Carrasco International Airport.
Căutați și comparați hoteluri din întreaga lume
Atracții din apropiere Sarandí Lofts
Palacio Taranco 0.26 km
Maciel Hospital 0.26 km
Montevideo's old city 0.27 km
Montevideo's Port's Market 0.34 km
El Cabildo 0.63 km
Andes 1972 Museum 0.66 km
Montevideo Harbour 0.66 km
Solis Theatre 0.73 km
Independencia Square 0.89 km
Salvo's Palace 1 km
Sodre National Auditorium 1.1 km
Oceanside Boulevard 1.1 km





















