Villa Omah Rindu
Recenzii despre Villa Omah Rindu
Hoteluri cele mai apropiate
RedDoorz @ Plemburan Hotel Hoteluri și pensiuni Depok, Hoteluri Yogyakarta
Jalan Kalimantan No 136 Purwosari, Depok, Kotif Depok, Indonesia, Sleman, 55281
Airy Eco Syariah Sleman Kaliurang KM 6.5 Gang Bali Yogyakarta Hotel
Jl. Kaliurang Km 6,5 , Gg. Bali C20F Purwosari, Sleman, 55284
M Stay Guest House Jogja Pensiune
Jl. Pandega Mukti, Purwosari, Sinduadi, Kec. Mlati, Kabupaten Sleman, Daerah Istimewa Yogyakarta, Sleman, 55281
Reddoorz Plus @ Jakal Bawah 3 Hotel
Jalan Sulawesi II 7, Purwosari, SInduadi, Sleman, Yogyakarta, Indonesia, Sleman, 55284
Maita Homestay Ringroad Utara RedPartner Bed and Breakfast
'Jalan Sulawesi II' 'No. 2A, Kecamatan Mlati', Sleman, '55284'
Politicile Villa Omah Rindu
-
Check-In:
De la 14:00
-
Check-Out:
Până la 12:00
-
Politici pentru copii: Copiii de orice vârstă sunt bine-veniți. Pentru copiii în vârstă de 18 ani și mai mari se vor percepe tarife de adulți la această proprietate. Pentru a vedea informațiile corecte despre prețuri și capacitate, vă rugăm să adăugați în căutare numărul de copii care vă însoțesc și vârstele acestora.
Nu există o vârstă minimă pentru check-in
Fumatul nu este permis.
Animalele de companie nu sunt acceptate.
Villa Omah Rindu pe hartă
Întrebări frecvente
Ce atracții populare sunt situate în apropiere de Villa Omah Rindu?
Cele mai apropiate atracții de Omah Rindu: Yogya Kembali Monument (1.4 km), Hartono Mall Yogyakarta (2 km), Gajah Mada University (2.3 km), University of Yogyakarta (2.4 km), Jogja City Mall (2.4 km), Galeria Mall (3.5 km), Tugu Monument (3.7 km)
Care sunt orele de check-in și check-out?
Check-in-ul la Villa Omah Rindu este disponibil la De la 14:00, check-out-ul la Până la 12:00.
Cum se ajunge la Omah Rindu?
Stația de tren Lempuyangan Train Station se află la doar 4.4 km distanță.
Omah Rindu este situat la 7 km de Adisucipto Airport.
Căutați și comparați hoteluri din întreaga lume
Atracții din apropiere Villa Omah Rindu
Yogya Kembali Monument 1.4 km
Gajah Mada University 2.3 km
University of Yogyakarta 2.4 km
Jogja City Mall 2.4 km
Galeria Mall 3.5 km
Tugu Monument 3.7 km
Affandi Museum 3.9 km
Maguwoharjo Stadium 4 km
Plaza Ambarrukmo 4.1 km
Lempuyangan Train Station 4.4 km





















